Regulamin organizacji urodzin w Sali Zabaw Emotka:

 1. W czasie trwania przyjęcia urodzinowego Sala Zabaw jest wynajęta na wyłączność Jubilata przy min. 10 gościach. Poniżej minimalnej liczby osób obowiązuje opłata za 10 dzieci.
 2. Na Salę Zabaw nie wnosimy własnego jedzenia ( dla dzieci )ani napojów bez wcześniejszego uprzedzenia. Tort nie jest wliczony w ceny pakietów urodzinowych.
 3. Rezerwacji można dokonać osobiście w Sali Zabaw (Ząbki, ul. Powstańców 35, lok. 27A), telefonicznie lub pocztą elektroniczną: emotka.salazabaw@gmail.com.
 4. Aby przyjęcie urodzinowe się odbyło, należy wpłacić zadatek bezzwrotny w wysokości 200 zł w terminie 3 dni od dnia rezerwacji wstępnej kartą/ gotówką lub przelewem na konto firmy.
  Numer rachunku Sali Zabaw: 51 1020 1042 0000 8602 0425 4470 Bank PKO, w tytule: data i godzina rezerwacji urodzin.
 5. W trosce o bezpieczeństwo i higienę na Sali Zabaw każdy uczestnik powinien nosić skarpetki, a rodzice ochraniacze lub skarpetki. Dostępne do zakupu na miejscu.
 6. Od rodziców/opiekunów Jubilata oraz rodziców zaproszonych gości nie pobiera się opłaty za wejście.
 7. Wszelkie zmiany w organizacji urodzin prosimy zgłaszać 3 dni przed przyjęciem. Ostateczną liczbę gości należy zgłosić najpóźniej 1 dzień przed urodzinami.
 8. Na przyjęcie urodzinowe nie wnosimy swojego konfetti ani piniaty.
 9. Uczestnicy przyjęcia urodzinowego są zobowiązani do przestrzegania Regulaminu Sali Zabaw.
 10. Przyjęcie urodzinowe trwa 2 godziny. Zamawiający może wejść na salę 15 minut wcześniej oraz powinien opuścić najpóźniej 15 minut po przyjęciu.
 11. W przypadku choroby jubilata/ki przyjęcie urodzinowe można jednorazowo przełożyć na inny termin bez utraty zadatku.