Zapraszamy na spotkanie z Psim Patrolem!


Wiek uczestników: Od 1 do 3 lat.

Spotkamy się z wyjątkowym Bohaterem czyli Pieskiem Chase z Zatoki Przygód z którym będzie można przybić piątkę oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zapewniamy super rozrywkę oraz niezapomniane wrażenia dla Waszych pociech! Spotkanie z psim patrolem to wyjątkowy event, którego nie możecie przegapić!
W cenie biletu oferujemy zabawę z maskotką, zdjęcia oraz zabawę na sali zabaw.
Data: piątek 8 października 2021 o godzinie 12.00-14.00.
Wiek uczestników: od 1 do 3 lata.
Cena biletu: 35zł/dziecko.
Cena dotyczy jednego dziecka oraz jego opiekuna.
Liczba miejsc: 12.
Zachęcamy do rezerwacji miejsc. Przypominamy również o obowiązującej przedpłacie. W przypadku rezygnacji zwracamy cenę biletu, jeśli zostanie zgłoszona maksymalnie dwa dni przed wydarzeniem. W innych przypadkach wpłata przepada lub można wpisać inne dziecko na to miejsce.


Wiek uczestników: 4-7 lat.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Psim Patrolem!
Podczas spotkania poznamy małych i dużych mieszkańców lasu oraz przejdziemy sensoryczną leśną ścieżką. Wykonamy również prostą pracę plastyczną, jak i potańczymy oraz pośpiewamy, a także spotkamy się z wyjątkowym Bohaterem czyli Pieskiem Chase z Zatoki Przygód! Z głównym bohaterem będzie można przybić piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie z psim patrolem zagwarantuje Waszym pociechom, dzień pełen wrażeń oraz niesamowitych doznań związanych z bohaterami bajki.
Pierwszą godzinę przeznaczymy na zabawę z maskotką, natomiast w drugiej godzinie dzieci będą mogły swobodnie bawić się na sali.
Dla każdego dziecka przewidziany napój oraz mały upominek.
Data: piątek 8 października 2021 w godzinach 17.00-19.00.
Wiek uczestników: od 4 do 7 lat.
Cena biletu 45zł/ dziecko.
Cena dotyczy jednego dziecka oraz jego opiekuna.
Liczba miejsc: 12.
Prosimy o rezerwację miejsc oraz zwracamy szczególną uwagę na konieczność dokonania przedpłaty. Zwracamy koszty biletów w przypadku gdy nieobecność zostanie zgłoszona dwa dni przed 8 października.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, gwarantujemy, że to będzie niezapomniany dzień!